Szanowni Państwo!

Nasza  Piękna sala konferencyjna w miejscowości Radomicko 32 (10km od Krosna Odrzańskiego) oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania dla firm, organizacji i instytucji. Proponujemy także rozważenie atrakcyjnej oferty pakietów dla biznesu: nasze warunki oraz sala konferencyjna to prawdziwy atut i doskonały pomysł na biznesowe negocjacje, przeprowadzenie szkolenia czy integracji firmowego zespołu. Niezależnie od celu spotkania, liczby gości oraz czasu trwania pobytu zorganizujemy odpowiednie wydarzenie spełniające wszelkie oczekiwania.

Centrum konferencyjne!

Villa Piękna to najlepsze miejsce do organizacji konferencji w okolicach Krosna czy Słubic! Polecamy do tego celu wykorzystać nasz kompleks spełniających najwyższe standardy sal konferencyjnych. Ich łączna powierzchnia na chwilę obecną to 200 m2, na której podczas trwania danego wydarzenia może przebywać jednocześnie nawet do 120 osób.

Obecnie oferujemy salę, która może zostać podzielona na 2 niezależne części i w ten sposób dostosowana do wymogów szkolenia czy konferencji. Taki elastyczny układ pomieszczeń umożliwia też niezależne prowadzenie kilku spotkań. Każda z nich jest klimatyzowana, z dostępem do Internetu oraz wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny.