Gdzie pasja i smak spotykają się w kuchni..

Poznaj smaki które Cię uwiodą..

Do Pięknej –  CHCEMY CIĘ ZAPROSIĆ!
Restauracja w Villi Piękna mieści się w miejscowości Radomicko 32 w gminie Maszewo przy drodze nr. 29 łączącej miejscowości Krosno Odrzańskie i Słubice.  Dumnie mówimy, że specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie serwowane przez nas dania przygotowujemy tylko ze składników najwyższej jakości starannie je dobierając.
Co roku w naszej restauracji gości również menu sezonowe, zmieniające się wraz z porami roku. Bez wątpienia największym atutem naszej restauracji jest miłość pracowników do kuchni oraz zawsze uśmiechnięta nienaganna obsługa.
Jeśli szukacie Państwo miejsca na obiad, czy może elegancką kolację lub rodzinną uroczystość – serdecznie zapraszamy!
Jesteśmy czynni codziennie od 14.00 do 21.00

W Pięknej – WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE!
Naszym największym atutem jest nasze ponad 10 letnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju uroczystości, bankietów, szkoleń firmowych itp. Nasza kuchnia i jej smak to coś z czego jesteśmy dumni i na co ciężko pracowaliśmy przez lata dlatego też głośno o tym mówimy! Menu zawsze szyjemy na miarę – idealnie dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Zespół naszych kucharzy oraz konsultantów z przyjemnością doradzi Państwu w wyborze odpowiednich dań, win oraz trunków.

W Pięknej – PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE!
Wytworna i elegancka kolacja w gronie osób Ci najbliższych a może przyjecie z okazji chrzcin bądź I Komunii Świętej a także uroczysty jubileusz czy też mniej formalne spotkanie towarzyskie Restauracja w Villi Pięknej to idealne miejsce na organizacje tych uroczystości! Zapewniamy Cię! że przygotujemy dla Ciebie przyjęcie uszyte na miarę Twoich oczekiwań!
Sprawimy, że chwile spędzone w gronie rodziny w naszej restauracji na długo pozostaną w Twojej pamięci.

W Pięknej – NIEBYWAŁY SMAK!
Istnie zjawiskowa estetyka podania i co najważniejsze arcymistrzowski kunszt Szefa Kuchni w połączeniu z perfekcyjną obsługą,
to pragniemy z całego serca zaproponować Państwu w naszej restauracji. Wszystkie nasze unikalne i autorskie potrawy zagwarantują Państwu niezapomniane doznania smakowe..

W Pięknej – POZNAJ NASZĄ OFERTĘ!
Nasze dwie klimatyzowane sale pomieszczą do 130 osób. Wśród propozycji naszej restauracji znajdziecie Państwo różne warianty menu okolicznościowego, propozycje różnego rodzaju bufetów i zimnych przekąsek. Serdecznie zapraszamy
do kontaktu z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę menu szytego na miarę czy indywidualnej aranżacji stołów.

 

Informacje dodatkowe:

  • Rezerwacja telefoniczna miejsc pod telefonem: 603-720-066